25.3.2022

25.03.2022

Pioneer Beer Quiz 2022

Pioneerský kvíz nejen z pivní a chmelařské tématiky

Ve čtvrtek 17.3. proběhlo první kolo soutěže Pioner Beer Quiz v pivovaru Pioneer Beer v Žatci. Zúčastnilo se ho celkem 7 tříčlenných týmu, na které čekalo 21 otázek z oblasti zeměpisu, dějin, kultury, sportu a samozřejmě nechyběly otázky o pivu a chmelu.

Celá soutěž trvala přibližně 60 minut a konzumace výborného piva po celou dobu byla dovolena. Na konci soutěže měly dva nejlepší týmy shodný počet správných odpovědí, a proto došlo na rozstřelovou otázku. Výherci kvízu obdrželi dárkové balení piva a finanční poukaz.

Soutěž pořádalo naše Chmelařské muzeum a pivovar Pioneer Beer Žatec.

Další kolo kvízu se uskuteční 7.4. v 19 hodin, tak pokud máte čas, chcete se pobavit a zároveň vyzkoušet své znalosti, přijdťe.

Přihlášení týmů je možné přes FB pivovaru, emailem nebo telefonicky nebo přímo u obsluhy pivovaru.