18.8.2021

18.08.2021

Chmelový dvorek

V pátek 27.8.2021 od 17 hodin proběhne v našem muzeu již po druhé podvečer pro dospělé plný her, zábavy, hudby, piva a chmele.

V rámci akce Dočesná jinak jsme pro vás opět připravili chmelový dvorek. Náplní chmelového podvečera budou tvořit hry, do kterých budou někteří z vás postupně vylosováni. Čekají vás celkem čtyři soutěže a jedno hudební vystoupení kapely Saiwala.

Hry jsou v podstatě všem známé, ale zaměřené na chmel a pivo.

Bavit se společně budeme pod širým nebem, obklopeni pozitivní energií chmelových skladů. V případě dešťů proběhne Chmelový dvorek pod střechou.

Kapela Saiwala nám bude hrát už během her a nakonec zakončí svým vystoupením celý večer. Pokud chcete vědět, jaká hudba vás čeká, podívejte se na https://bandzone.cz/saiwala?at=info.

Po celou dobu akce si budete moci zakoupit něco k zakousnutí, pivo z pivovaru Olešná a další nápoje.

Vstupenky v ceně 100 Kč je možné zakoupit pouze na recepci Chmelařského muzea od 20.8. Upozorňujeme, že kapacita dvorku je omezená, a proto doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve.

Zde je plakát s podrobnými informacemi

Těšíme se na vás.

Kolektiv Chmelařského muzea