25.8.2020

25.08.2020

Chmelový dvorek

V pátek 4.9.2020 od 17 hodin proběhne v našem muzeu podvečer pro dospělé plný her, zábavy, hudby, piva a chmele.

V rámci akce Dočesná jinak jsme pro vás připravili chmelový dvorek. Chtěli bychom, abyste nás poznali i v jiném, než v seriózním světle. Náplní chmelového podvečera budou tvořit hry, do kterých budou někteří z vás postupně vylosováni. Čekají vás celkem čtyři soutěže a jedna divadelní hra.

Jednokolové soutěže jsou v podstatě všem známé, ale zaměřené na chmel a pivo.

Bavit se společně budeme pod širým nebem, obklopeni pozitivní energií chmelových skladů, a proto obrněni proti COVID -19. Roušky pro naši akci nejsou nařízeny, ale pokud uznáte za vhodné se ještě chránit, nebudeme proti.

Podvečer zpříjemní hudební doprovod v podání pana učitele Libora Růžičky a jeho žáků ze Základní umělecké školy.

Po celou dobu akce si budete moci zakoupit něco k zakousnutí, pivo z pivovaru Olešná a další nápoje.

Vstupenky je možné zakoupit pouze na recepci Chmelařského muzea od 26.8. Upozorňujeme, že kapacita dvorku je omezená, a proto doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve.

Těšíme se na vás.

Kolektiv Chmelařského muzea