3.2.2020

03.02.2020

Chmelařské muzeum na veletrzích cestovního ruchu

Začátek letošního roku je věnován propagaci našeho muzea u nás i za hranicemi.

První akcí byl mezinárodní veletrh GO a Regiontour v Brně, který proběhl v lednu. Na ni navázal únorový veletrh Reisemesse v Drážďanech. Největším tuzemským veletrhem je Holiday World v Praze - Letňanech, který se koná ve dnech 13. – 16.2.2020.

Na všech veletrzích propagujeme naše muzeum, český chmel a české pivo. Návštěvníci si u našeho stánku mohou vyzkoušet své znalosti o chmelu, vzít si nejnovější propagační materiály, hlávkový chmel a ochutnat žatecké pivo.

Spolupracujeme při tom s Městem Žatec, Chrámem Chmele a Piva, Destinační agenturou Dolní Poohří a s Ústeckým krajem.

Pokud najdete čas, můžete nás navštívit i vy, na stánku Ústeckého kraje na výstavišti v Praze – Letňanech. Najdete nás snadno podle vůně chmele a postavy našeho maskota, chmelového skřítka Hopa.