26.3.2018

26.03.2018

Zahájení turistické sezony 2018

V neděli 1.4.2018 bude slavnostně zahájena turistická sezona.

Město Žatec, Chrám Chmele a Piva, Chmelařské muzeum Žatec a Destinační agentura Dolní Poohří zvou všechny zájemce, aby přišli v neděli 1.4. 2018 ve 13 hodin ke Chmelovému majáku a byli u tohoto programu na náměstí Prokopa Velkého:

Slavnostní zahájení za účasti Chmelobrany, chmelového skřítka Hopa, vodnické dívky Ohřinky, víly Egérie a vodníka Ohřínka

Vystoupení místostarosty a pozvaných hostů

Hudební vystoupení skupiny TFC

Kulinářská show šéfkuchařky restaurace Pamlona Libochovice, paní V. Bauerové

Pohádka pro děti

Pro zábavu bude připraven historický kolotoč, šlapohyb, jízda v kočáru, rukodělné dílničky, malování na obličej, prodej zeleného piva a regionálních výrobku a ukázka jedinečného pivního betlému ve Chmelařském muzeu.

Chmelařské muzeum bude tento den otevřeno do 18 hodin a vstup bude zdarma.

Těšíme se na všechny nové i věrné návštěvníky. Po „zimním spánku“ jsme, kromě nutného velkého úklidu, provedli pár změn v expozicích a připravili některé novinky.

Tak neváhejte a přijďte.

Více informací o programu najdete na www.dolnipoohri.cz